Raluca Turcan cere interzicerea TikTok în România după scandalul „ambulanței negre” de la Cluj

[Gândul] 10/08/2026

Raluca Turcan cere, printr-o postare pe pagina sa de Facebook, interzicerea Tik-Tok-ului, după scandalul ”ambulanței negre” de la Cluj. Deputata PNL susține că episodul arată cât de ”vulnerabili suntem ca societate, în fața manipulării și cât de repede o minciună răspândită în mediul (…)


    Trimite Email

Alte articole din Gândul

Un zbor SWISS spre Boston a aterizat de urgență la Dublin după ce un încărcător portabil a scos fum
Un avion SWISS cu 206 pasageri, care zbura de la Zurich spre (…)
[Gândul] - 10/08/2026
Centrala de la Cernavodă, sub presiune. Cât mai poate funcționa reactorul 2 și când ar putea fi repornit primul
Președintele CNCAN, Cantemir Marian Ciurea-Ercău, spune că (…)
[Gândul] - 10/08/2026
O călătorie de 8.000 de kilometri spre libertate: Rhossi, țestoasa marină rară salvată în Țara Galilor, se întoarce în apele Golfului Mexic
O broască țestoasă marină rară, care a ajuns pe o plajă din Țara (…)
[Gândul] - 10/08/2026


[Toate articolele din: Gândul +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY