Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
[Gazeta Sporturilor] 5/08/2026
FC Argeș a anunțat că astăzi, 5 august, doi sponsori principali au decedat. Este vorba despre Constantin Pănescu și Viorel Sibiceanu. Constantin Pănescu avea 66 de ani și a fost un om implicat în viața echipei de peste 20 de ani: a fost acționar în urmă cu două decenii, iar acum (…)
Alte articole din Gazeta Sporturilor
În această seară, Victor Angelescu, președintele și acționarul (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
Atacantul Julian Alvarez (26 de ani) va discuta personal cu (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
Fostul mare internațional Ilie Dumitrescu (57 de ani) a criticat o (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
Astăzi, a aterizat la București noul atacant al celor de la Rapid, (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
Astăzi, 5 august, s-au disputat partidele din turul doi al Cupei (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
Brann, echipa din Norvegia care a eliminat-o pe Universitatea Cluj (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
Potrivit informațiilor apărute în presa din Anglia, Gianni (…)
[Gazeta Sporturilor] - 5/08/2026
[Toate articolele din: Gazeta Sporturilor +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY