Colebil și Panzcebil, retrase temporar de la vânzare. Biofarm trebuie să clarifice documentația pentru cele două medicamente | AUDIO
[Europa FM] 5/08/2026
Vânzarea medicamentelor Colebil și Panzcebil a fost blocată temporar până la clarificarea documentației solicitate de Agenția Națională a Medicamentului.
Alte articole din Europa FM
Doi militari au fost implicați în incidente în timpul unor (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
Polonia a atacat hotărârea instanței de la Bruxelles prin care a (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
Primăria Sibiu reduce programul și intensitatea iluminatului (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
Apele Române anunță scufundarea a patru barje cu piatră pe brațul (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
Șoferii care nu își achită amenzile de circulație nu își mai (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
O femeie din Italia și-a recuperat biletul de loto câștigător în (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
Sibienii au la dispoziție 11 puncte de răcorire și hidratare. (…)
[Europa FM] - 5/08/2026
[Toate articolele din: Europa FM +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY