Mire lăsat la sol de compania aeriană, după suprarezervarea zborului. Soţia a plecat singură în luna de miere
[Observator] 4/08/2026
O lună de miere planificată cu luni înainte a început cu probleme pentru un cuplu britanic, după ce zborul easyJet spre Muntenegru a fost suprarezervat. Cei doi soţi au ajuns la aeroport convinşi că vor pleca împreună, însă doar unul dintre ei a mai prins loc în avion.
Alte articole din Observator
O tânăra de 27 de ani din Dorohoi şi-a prins degetul într-un mixer (…)
[Observator] - 8/08/2026
Ministrul interimar al Apărării, Radu Miruță, lansează un atac dur (…)
[Observator] - 8/08/2026
Un tânăr de 21 de ani s-a electrocutat, după ce ar fi atins un (…)
[Observator] - 8/08/2026
Cel mai nou lungmetraj al lui Radu Jude, "Jurnalul unei (…)
[Observator] - 8/08/2026
Explozia unei drone în apropierea graniței dintre România și (…)
[Observator] - 8/08/2026
Educaţia financiară începe să dea roade dacă până nu demult (…)
[Observator] - 8/08/2026
[Observator] - 8/08/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY