EXCLUSIV Expert în inginerie hidrotehnică, despre scufundarea barjelor în Dunăre: „Frecție la picior de lemn”
[Cotidianul] 4/08/2026
„Proiecte există, încercări există. Dar, de fiecare dată după ce a trecut momentul, a venit Dunărea mare și s-a uitat. Deci, lucrurile probabil că vor fi la fel și de acum încolo. O să fie multă tevatură, foarte multe comentarii, acuze și așa mai departe. Peste două luni, toată lumea (…)
Alte articole din Cotidianul
Prefectul de Timiș i-a tăiat lui Fritz 10% din salariu pentru șase luni: „Iau act de această sancțiune cu capul sus”
„Amenințarea nu mi se mai adresează mie. Amenințarea, nevoalată, (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
Ucraina lovește, Rusia se adaptează și continuă cursa care decide războiul
Potrivit analistului militar Markus Reisner, Ucraina se află tot (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
Timișoara va avea un Institut Regional de Oncologie. Contractul de finanțare a fost semnat
„Institutul Regional de Oncologie Timişoara şi Centrul pentru Mari (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
Euro continuă să se aprecieze. Moneda europeană a ajuns la 5,2497 lei la cursul oficial al BNR
Euro continuă să crească în raport cu leul. BNR a anunțat un curs (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
Cât mai poate funcționa Unitatea 2 de la Cernavodă. Explicațiile directorului centralei
„Operațiunea de ieri a ajutat Centrala Nucleară de la Cernavodă. (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
Percepția investitorilor asupra României: nu retrogradarea e problema, ci prețul plătit pentru a o evita
Am trecut de examenul Fitch, urmează cel cu Moody’s. Se va (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
VIDEO O mamă delfin își poartă puiul mort pe spate
O femelă delfin din estuarul Leschenault a fost surprinsă (…)
[Cotidianul] - 4/08/2026
[Toate articolele din: Cotidianul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY