Ursula von der Leyen, mesaj pentru Pedro Sanchez după disputa privind migrația din Ceuta
[DCNews] 3/08/2026
Președinta Comisiei Europene, Ursula von der Leyen, a încercat să detensioneze relațiile cu Spania, după ce premierul Pedro Sánchez i-a acuzat pe mai mulți lideri ai Uniunii Europene că profită de criza migrației din Ceuta pentru a-și ataca Guvernul.
Alte articole din DCNews
Domul de căldură a ajuns în România. De astăzi, au intrat în (…)
[DCNews] - 3/08/2026
Preşedintele american, Donald Trump, susține că vor menține (…)
[DCNews] - 3/08/2026
În timp ce România se confruntă cu o criză energetică, Sorin (…)
[DCNews] - 3/08/2026
Autoritățile au emis un mesaj RO-ALERT după ce un urs a fost (…)
[DCNews] - 3/08/2026
România a rămas în urma Bulgariei în dezvoltarea capacităților de (…)
[DCNews] - 3/08/2026
Curtea de Apel Brașov a decis definitiv achitarea fostei (…)
[DCNews] - 3/08/2026
Conflictul dintre UEFA și FIFA se adâncește, după ce forul (…)
[DCNews] - 3/08/2026
[Toate articolele din: DCNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY