Ținta atacului de la Moscova a fost comandantul-șef al Forțelor Aerospațiale Ruse, acuzat de crime de război la Bucea. Bomba a explodat dintr-o cutie de cadouri
[Libertatea] 2/08/2026
Ținta exploziei produse sâmbătă seara într-un restaurant din Moscova a fost generalul-colonel Aleksandr Ceaiko, noul comandant-șef al Forțelor Aerospațiale Ruse, acuzat de crime de război în masacrul de la Bucea. Generalul rus ar fi scăpat nevătămat, dar cinci persoane au fost ucise, (…)
Alte articole din Libertatea
Rapid a câștigat derby-ul etapei a treia din Superligă, (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
Președintele FIFA, Gianni Infantino, este prins în mijlocul celei (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
Imagini dramatice pe o autostradă din Italia. Un autocar plin cu (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
Arabia Saudită a anunțat înființarea unei coaliții navale (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
Partidul Național Liberal ia în calcul opțiunea unui guvern (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
În fața credincioșilor adunați la Mănăstirea Sfânta Treime (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
Douăzeci și șapte de pasageri au murit și alții 36 au fost răniți (…)
[Libertatea] - 2/08/2026
[Toate articolele din: Libertatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY