Cum îţi laşi casa în siguranţă înainte de a pleca în concediu

[Unica] 1/08/2026

Vacanța ar trebui să fie o perioadă de relaxare, nu un motiv de îngrijorare. Cu toate acestea, o casă lăsată nesupravegheată pentru mai multe zile poate deveni o țintă pentru hoți sau poate ascunde riscuri precum incendii ori defecțiuni electrice. Atunci când pleci în concediu, dispar (…)


    Trimite Email

Alte articole din Unica

De ce fulgerele se văd înainte să se audă tunetul
Nu de puține ori am văzut fulgerele de la mare depărtare și ne-am (…)
[Unica] - 1/08/2026
Cele mai dezamăgitoare atracții turistice din Europa
Fotografiile perfecte de pe Instagram te pot păcăli să visezi la (…)
[Unica] - 1/08/2026
Cum păstrăm brânza fără să mucegăiască
Brânza este unul dintre alimentele care se strică cel mai repede (…)
[Unica] - 1/08/2026
Prima imagine cu Laura Cosoi și a cincea fetiță, Nina: „Pur și simplu nu mă satur să o privesc”
Laura Cosoi a devenit mamă pentru a cincea oară pe 30 iulie când a (…)
[Unica] - 31/07/2026
Cine este Raluca Ogică, soția Adrian Ropotan. Fotbalistul a fost rănit în accidentul de la Câmpulung Muscel cu Dinamo 2
Adrian Ropotan a ajuns pe mâinile medicilor în urma unui accident (…)
[Unica] - 31/07/2026


[Toate articolele din: Unica +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY