Circuit secret al banilor, dezvăluit de ANAF: 32 de milioane mutate între firme, 13 milioane datorate statului
[HotNews] 29/07/2026
ANAF anunță că extinde investigațiile într-un mecanism complex de fraudă fiscală: deducerea nelegală a TVA și diminuarea artificială a impozitului pe profit au generat un prejudiciu de peste 2,1 milioane de lei, în timp ce obligațiile fiscale neachitate depășesc 13 milioane de lei În (…)
Alte articole din HotNews
Eroarea strategică a lui Nicușor Dan în cea mai lungă criză guvernamentală. Ce nu mai poate fi ignorat
România a intrat, odată cu votarea moţiunii de cenzură din mai (…)
[HotNews] - 29/07/2026
Șeful Telegram, acuzat că ajută serviciile speciale ucrainene. Mandat internațional de arestare emis de FSB
Serviciul Federal de Securitate al Rusiei (FSB) a anunțat miercuri (…)
[HotNews] - 29/07/2026
Urmarea după ce un politician a postat pe Facebook neadevărul că în România poți face închisoare dacă îți sapi fântână în curte
Consiliul Național al Audiovizualului (CNA) a primit peste 400 de (…)
[HotNews] - 29/07/2026
Peste 100 de lei economisiți la un coș cu produse de bază. Cum poți obține reducerea
Prețurile alimentelor și ale produselor de uz casnic continuă să (…)
[HotNews] - 29/07/2026
Omenirea vorbea 75.000 de limbi până acum o mie de ani. Apoi, acestea au dispărut în masă
În prezent, există aproximativ 7.500 de limbi vorbite în întreaga (…)
[HotNews] - 29/07/2026
Un val de căldură extremă lovește România. Ce temperaturi anunță meteorologii
Un val de căldură se va extinde și intensifica treptat în România (…)
[HotNews] - 29/07/2026
Fiica lui Tom Cruise a renunțat oficial la numele tatălui său celebru
Singurul copil al lui Tom Cruise și al fostei sale soții, Katie (…)
[HotNews] - 29/07/2026
[Toate articolele din: HotNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY