Ambasadorul Rusiei, convocat de urgență la MAE
[Gazeta de Sud] 26/07/2026
Ambasadorul Rusiei la București a fost convocat la Ministerul de Externe, în urma incidentelor repetate cu drone neautorizate intrate în spațiul aerian al României, a anunțat duminică ministra Oana Țoiu, într-un mesaj pe rețelele sociale. „O nouă dronă a fost doborâtă în această (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Plajele debarcării aliate din Normandia, locul unde peste 150.000 (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
Delegația României continuă seria rezultatelor excelente la (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
Un bărbat de 40 de ani, din comuna Glogova, este cercetat penal (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
Premierul interimar, Ilie Bolojan, a reacționat, duminică, pentru (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
Polițiștii doljeni au organizat, sâmbătă seara, o acțiune de tip (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
România confirmă doborârea celei de-a treia drone în spațiul (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a anunţat pe pagina sa de Facebook, că o (…)
[Gazeta de Sud] - 26/07/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY