Kazahstanul va lansa un serviciu de taxi aerian / Aparatul Prosperity eVTO, prezentat în timpul unui zbor demonstrativ
[G4Media] 25/07/2026
Kazahstanul se pregăteşte să devină prima ţară din Asia Centrală care introduce în sistemul său de transport taxiuri aeriene electrice cu decolare şi aterizare verticală (eVTOL), a relatat vineri agenţia Anadolu. Aparatul Prosperity eVTOL, dezvoltat de producătorul chinez AutoFlight, a (…)
Alte articole din G4Media
Dinamo București a obținut prima victorie din noul sezon al (…)
[G4Media] - 25/07/2026
Președintele Ucrainei, Volodimir Zelenski a transmis sâmbătă că (…)
[G4Media] - 25/07/2026
Președintele Emmanuel Macron, mesaj în care laudă sprijinul primit (…)
[G4Media] - 25/07/2026
Iranul a acuzat Ucraina că a atacat o navă comercială iraniană în (…)
[G4Media] - 25/07/2026
Ministrul educației din India a declarat sâmbătă că și-a dat (…)
[G4Media] - 25/07/2026
Fostul președinte al României, Traian Băsescu, afirmă că (…)
[G4Media] - 25/07/2026
Partidul Democrat american l-a ales sâmbătă pe Troy Jackson să (…)
[G4Media] - 25/07/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY