Irineu Darău, amendat cu aproape 105.000 de lei de AMEPIP
[Cotidianul] 24/07/2026
Irineu Darău spune că amenda primită de la AMEPIP vizează întârzieri vechi, dinaintea mandatului său. Ministrul interimar contestă sancțiunea și acuză o aplicare disproporționată a legii. The post Irineu Darău, amendat cu aproape 105.000 de lei de AMEPIP appeared first on Cotidianul RO.
Alte articole din Cotidianul
Guvernator turc, demis după ce a apărut în colanți de ciclism la un eveniment public
Mehmet Fatih Çiçekli a fost eliberat din funcție pe 17 iulie, (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
Moștenirea Carrefour pentru fondatorii Dedeman aduce pierderi de zeci de milioane de euro
Carrefour România a raportat în primul semestru din 2026 o scădere (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
Noapte de alertă în Tulcea, după noi atacuri rusești cu drone în Ucraina
Radarele au detectat ținte aproape de graniță. MApN spune că (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
O navă cu cărbune care mergea spre Ucraina, avariată în Marea Neagră. Autoritățile iau în calcul impactul cu o dronă sau explozia unei mine
O navă cu cărbune, aflată în drum spre Ucraina, a fost avariată în (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
VIDEO Spania declară urgență națională din cauza incendiilor. Peste 10.000 de oameni au fost evacuați
Incendiile din Spania au scos mii de oameni din case și au blocat (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
De ce NATO nu este pomul lăudat la care să mergem cu sacul
Resursele financiare ale NATO provin din contribuțiile directe și (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
Porsche vinde mașini de lux, dar renunță la încă 5.000 de angajați. Cercetarea, printre cele mai afectate
Porsche, unul dintre cele mai cunoscute nume din industria auto (…)
[Cotidianul] - 24/07/2026
[Toate articolele din: Cotidianul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY