Unde a plecat în vacanță Lionel Messi după finala CM de fotbal
[Adevarul] 21/07/2026
Căpitan al echipei de fotbal a Argentinei, Lionel Messi (39 de ani) a fost afectat serios după eșecul (0-1) suferit în finala CM cu Spania. Acesta a postat un mesaj în care a precizat că fi nevoie de mult timp pentru ca „rana să se vindece”.
Alte articole din Adevarul
La puține momente după încheierea prelungirilor finalei CM de (…)
[Adevarul] - 21/07/2026
Incidentul în care un petrolier cu GPL a fost avariat în (…)
[Adevarul] - 21/07/2026
Un băiat de 15 ani din Târgu Lăpuș, județul Maramureș, a fost (…)
[Adevarul] - 21/07/2026
Preşedintele PSD, Sorin Grindeanu, fost ministru al Transporturilor, a
[Adevarul] - 21/07/2026
O infirmieră de la Spitalul Universitar din București ar fi fost (…)
[Adevarul] - 21/07/2026
Inspectoratul de Poliție Județean (IPJ) Dâmbovița a declanșat o (…)
[Adevarul] - 21/07/2026
Curtea de Apel București suspendă efectele proiectului Legii (…)
[Adevarul] - 21/07/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY