"El Mayo" Zambada, şeful cartelului mexican Sinaloa, a fost condamnat la închisoare pe viață în SUA
[Observator] 21/07/2026
Ismael „El Mayo” Zambada, unul dintre fondatorii cartelului Sinaloa și unul dintre cei mai puternici traficanți de droguri din Mexic, a fost condamnat la închisoare pe viață în Statele Unite. În baza acordului prin care și-a recunoscut vinovăția, instanța a dispus și confiscarea a 15 (…)
Alte articole din Observator
Generalul Mihailo Drapatîi, în vârstă de 43 de ani şi considerat (…)
[Observator] - 22/07/2026
Primarul oraşului New York, Zohran Mamdani, a declarat marţi că (…)
[Observator] - 22/07/2026
Doi verișori, de 10 și 11 ani, au murit înecați în râul Mureș, (…)
[Observator] - 22/07/2026
Să găseşti un meşter priceput a devenit o raritate în ziua de azi! (…)
[Observator] - 22/07/2026
Pachetul de 920 de milioane de euro, finanţat prin SAFE, destinat (…)
[Observator] - 22/07/2026
Filmul biografic „Snoop”, inspirat din viața rapperului american (…)
[Observator] - 22/07/2026
Locuitorii din Bucureşti au fost informaţi miercuri dimineaţă, (…)
[Observator] - 22/07/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY