Șeful armatei ucrainene, Sîrski, a respins criticile la adresa sa, dar și-a cerut scuze fostului ministru al apărării, Fedorov
[Radio Europa Liberă] 21/07/2026
Comandantul-șef al armatei ucrainene, Oleksandr Sîrski, a publicat un articol de opinie, pe fondul zvonurilor privind posibila sa demisie, comentând, între altele, situația creată după recenta demisie a ministrului apărării Mihailo Fedorov.
Alte articole din Radio Europa Liberă
Peste 1,4 milioane de lei din Fondul Național pentru Mediu au fost (…)
[Radio Europa Liberă] - 21/07/2026
Încă o cântăreață din Iran a fost condamnată la 74 de lovituri de (…)
[Radio Europa Liberă] - 21/07/2026
O explozie și un incendiu s-au produs pe o navă transportând gaze (…)
[Radio Europa Liberă] - 21/07/2026
Parlamentul Republicii Moldova s-a întrunit marți, 21 iulie, (…)
[Radio Europa Liberă] - 21/07/2026
Seismometrele amplasate pe întreg teritoriul Spaniei au (…)
[Radio Europa Liberă] - 20/07/2026
Regele Charles al III-lea al Marii Britanii l-a numit luni pe Andy (…)
[Radio Europa Liberă] - 20/07/2026
Premierul desemnat, Vasile Tofan, a dat publicității proiectul (…)
[Radio Europa Liberă] - 20/07/2026
[Toate articolele din: Radio Europa Liberă +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY