Captură de 770 de kilograme de cocaină în Italia, în valoare de aproximativ 250 milioane de euro / Drogurile erau ascunse între cutiile de banane
[G4Media] 21/07/2026
Poliţia financiară italiană şi autorităţile vamale au anunţat marţi o captură de 770 kg de cocaină „extra pură” în portul Vado Ligure (nord-vest), cu o valoare estimată pe piaţa neagră de aproximativ 250 milioane de euro, relatează agenția de știri France Presse, citată de Agerpres. (…)
Alte articole din G4Media
Adunarea Naţională (camera inferioară a parlamentului francez) (…)
[G4Media] - 21/07/2026
PPC Blue România a pus în funcţiune cele şapte staţii de încărcare (…)
[G4Media] - 21/07/2026
O fregată a Marinei ruse a desfășurat luni un exercițiu de tragere (…)
[G4Media] - 21/07/2026
Un atac cu dronă atribuit Rusiei a provocat un incendiu de (…)
[G4Media] - 21/07/2026
Un bărbat din București este acuzat de procurori că ar fi violat o (…)
[G4Media] - 21/07/2026
Piața globală a bunurilor personale de lux a intrat într-o nouă (…)
[G4Media] - 21/07/2026
Alejandro Dominguez, președintele CONMEBOL, anunță că viitoarea (…)
[G4Media] - 21/07/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY