Au apărut șerpii la metrou. Pe ce magistrală a fost filmată reptila și cum a ajuns în subteran. „Trebuia chemată jandarmeria”
[Gândul] 21/07/2026
Angajații de la Metrorex au filmat, serile trecute, un șarpe care se afla pe tunel, între stațiile Mihai Bravu și Timpuri Noi. Reptila nu este foarte mare, așa cum se poate observa din imaginile video. După inundații, ploșnițe și șobolani, a venit rândul șerpilor să „circule” la (…)
Alte articole din Gândul
„The Odyssey”, filmul produs de Christopher Nolan, regizorul (…)
[Gândul] - 21/07/2026
Președintele Donald Trump a avertizat luni pe rețelele de (…)
[Gândul] - 21/07/2026
FIFA i-a decupat pe președintele american Donald Trump și pe (…)
[Gândul] - 20/07/2026
Valentin Stan critică planul lui Macron de a crea o „forță (…)
[Gândul] - 20/07/2026
Luni, 20 iulie, în jurul orei 18.50, sistemul de supraveghere (…)
[Gândul] - 20/07/2026
Biroul Politic Național al PNL a decis, luni seara, demiterea (…)
[Gândul] - 20/07/2026
Invitată în cadrul emisiunii „Subiectul Zilei” cu Răzvan (…)
[Gândul] - 20/07/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY