Un român a murit după ce a salvat un copil de la înec, în Italia
[Gazeta de Sud] 20/07/2026
Un român în vârstă de 29 de ani și-a pierdut viața după ce a salvat un copil aflat în pericol de înec pe un lac din Italia. Gestul său de curaj a impresionat comunitatea din Sirmione, iar autoritățile locale i-au adus un omagiu public. Olaisiu Sorin Alexandru, născut în România și (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Aplicațiile Agenției Naționale de Cadastru și Publicitate (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
Ministrul Radu Miruță a anunțat, luni, că toate interviurile (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
Hitul „Gangnam Style” al rapperului sud-coreean Psy a depăşit 6 (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
Pentru mulți oameni, vara înseamnă vacanțe și timp petrecut în aer (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
Universitatea Craiova a primit o veste bună la tragerea la sorți (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
Patru persoane au fost rănite, luni, după ce autoturismul în care (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
Peste 11.100 de dosare de finanţare au fost depuse în prima oră de (…)
[Gazeta de Sud] - 20/07/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY