Băiat de 15 ani, reținut pentru incendierea două case și mai multe tentative de furt din locuințe și mașini. Prejudiciul depășește 170.000 de euro
[Adevarul] 17/07/2026
Un adolescent de 15 ani a fost reținut de polițiștii din Constanța, fiind suspectat că a provocat intenționat incendii la două imobile din Medgidia și că a încercat să comită mai multe furturi din locuințe și autoturisme.
Alte articole din Adevarul
Scăderea consumului și creșterea costurilor îi determină pe (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Oana Gheorghiu a prezentat cazul unei companii de stat care (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
O propunere legislativă a Ministerului Mediului a împărțit în (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Secția de Terapie Intensivă pentru nou-născuți a Spitalului Clinic (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Președintele Nicușor Dan a dezvăluit, într-un interviu pentru (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Alexandru Rogobete i-a răspuns lui Cristian Ghinea, care ironizase (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Viorica Mărincaș, fost inspector-șef al Inspectoratului de Poliție (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY