Președinta Indiei, Droupadi Murmu, vizitează Republica Moldova
[Ecopolitic] 17/07/2026
La invitația președintei Maia Sandu, președinta Republicii India, Droupadi Murmu, vizitează luni Republica Moldova. Este prima vizită a unui șef de stat indian în țară de la stabilirea relațiilor diplomatice dintre Republica Moldova și Republica India, la 20 martie 1992, și marchează (…)
Alte articole din Ecopolitic
PSD are o poziție constructivă privind legea salarizării, dar nu (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
Circuit de facturare fictivă în domeniul construcțiilor, cu un prejudiciu estimat la 4,6 milioane de lei, descoperit de ANAF
Inspectorii Direcției Generale Antifraudă Fiscală (DGAF) din (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
Radu Miruță, ministrul Apărării Naționale și ministru interimar al (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
Call Center-ul Autorității de Supraveghere Financiară a procesat (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
Aplicarea legilor justiţiei a continuat şi a contribuit la (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
Sporul pentru preşedinţii şi vicepreşedinţii consiliilor judeţene (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
Nicușor Dan nu s-ar fi limitat la rolul de spectator în războiul (…)
[Ecopolitic] - 17/07/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY