Construcția marilor viaducte de pe Autostrada Transilvania, la final. Aproape 600 de grinzi, montate la Nădășelu și Topa Mică
[Adevarul] 17/07/2026
Cele mai multe dintre cele aproape 600 de grinzi ale marilor viaducte aflate în șantier pe Autostrada A3 Cluj-Napoca - Oradea au fost montate, iar constructorii lucrează la turnarea plăcilor de suprabetonare. Lucrările la devierile de la Nădășelu și Topa Mică sunt într-un stadiu avansat.
Alte articole din Adevarul
Coridorul Vertical intră într-o nouă etapă: de la proiect de (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Despărțirile dintre parteneri sunt recunoscute ca experiențe (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Moartea misterioasă a marelui duce Francesco I de' Medici și a (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Vicepreședintele Statelor Unite, JD Vance, a afirmat, într-un (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
AUR nu exclude o eventuală susținere a unui guvern condus de PSD, (…)
[Adevarul] - 17/07/2026
Un nou proiect pilot aduce inteligența artificială în sistemul (…)
[Adevarul] - 16/07/2026
La 17 iulie 1945 a început Conferința de la Potsdam, una dintre (…)
[Adevarul] - 16/07/2026
[Toate articolele din: Adevarul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY