Bătaie în Capitală. Un șofer de ride-sharing și-a lăsat clientul lat după ce acesta i-ar fi spart parbrizul

[Observator] 16/07/2026

Incident şocant anchetat în Capitală. Un şofer de ride-sharing a bătut un client şi l-a lăsat inconştient pe trotuar, după o altercaţie izbucnită în timpul unei curse de noapte. Individul bătut ar fi fost băut şi extrem de agitat. Iar de la conflictul verbal până la bătaie a mai fost (…)


    Trimite Email

Alte articole din Observator

Momentul când un tânăr cade de pe trotinetă şi ajunge cu picioarele sub roţile unei maşini în Craiova
Un tânăr pe trotinetă a fost la un pas să ajungă sub roţile unei (…)
[Observator] - 16/07/2026
Pentagonul analizează scenarii militare împotriva Cubei. Un atac aerian, printre variante
Planificatorii militari ai Statelor Unite au evaluat mai multe (…)
[Observator] - 16/07/2026
Scandal după calificarea Argentinei în finala Cupei Mondiale. Mesajul afișat de jucători
Fotbaliștii Argentinei au afișat miercuri, după victoria cu 2-1 în (…)
[Observator] - 16/07/2026
Momentul în care Bellingham îl plesneşte pe un jucător argentinian după eliminarea Angliei de la Cupa Mondială
Jude Bellingham și-a ieșit din fire după înfrângerea suferită de (…)
[Observator] - 16/07/2026
FIFA apără calitatea arbitrajului din semifinala Franţa - Spania
Federaţia Internaţională de Fotbal (FIFA) a respins miercuri (…)
[Observator] - 16/07/2026
O nouă scumpire la pompă? Preţul motorinei ar putea sări iar de 10 lei/litru în septembrie - Analiză AEI
Preţul motorinei ar putea depăşi pragul de 10 lei/litru în luna (…)
[Observator] - 16/07/2026
The Guardian: Peste 200 de apartamente ilegale în Bucureşti. Pericolul uriaş la care sunt expuşi turiştii
Peste 200 de apartamente Airbnb și Booking din București sunt (…)
[Observator] - 16/07/2026


[Toate articolele din: Observator +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY