Cristoiu: Nicuşor Dan nu are niciun chef să rezolve criza politică de la Bucureşti; după cum vedem, prioritatea lui e Ucraina
[Ecopolitic] 15/07/2026
Analistul politic Ion Cristoiu susține că actualul blocaj privind desemnarea unui nou prim-ministru nu este întâmplător și afirmă că situația este menținută de două persoane. Declarațiile au fost făcute după ce președintele Nicușor Dan a transmis că nu vede utilitatea organizării unor (…)
Alte articole din Ecopolitic
Sindicatele din Educaţie anunță că CCR a confirmat constituţionalitate
[Ecopolitic] - 15/07/2026
Declarația de la Kiev adoptată la Summitul Ucraina – Europa de (…)
[Ecopolitic] - 15/07/2026
Agenţia Naţională pentru Ocuparea Forţei de Muncă (ANOFM) (…)
[Ecopolitic] - 15/07/2026
Preşedintele Nicuşor Dan a declarat la Kiev că România reafirmă (…)
[Ecopolitic] - 15/07/2026
Departamentul pentru Relația cu Republica Moldova anunță că TIFF (…)
[Ecopolitic] - 15/07/2026
Republica Moldova și Uniunea Europeană au deschis marți (…)
[Ecopolitic] - 15/07/2026
Poliția Locală a Municipiului București le reamintește (…)
[Ecopolitic] - 15/07/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY