Gen Z schimbă loialitatea față de angajator: avansarea în carieră contează de 2 ori mai mult decât siguranța jobului
[Suceava News] 15/07/2026
4 din 10 angajați din Generația Z spun că e foarte probabil să-și schimbe locul de muncă în următoarele 6 luni, față de 3 din 10 la nivel național; scorul mediu: 5,1 / 10 față de 3,96 / 10 Avansarea în carieră motivează 43% din Gen Z să caute un nou angajator, față de 27% […] The post (…)
Alte articole din Suceava News
Leonardo Badea, Prim-viceguvernator BNR: Fundament pentru un nou model de dezvoltare economică – oportunitatea transformărilor tehnologice pentru IMM-urile din România
România a parcurs un drum sinuos, în ultimii aproape 20 de ani, (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
Șofer prins băut la volan în Breaza
Un bărbat în vârstă de 51 de ani, din municipiul Câmpulung (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
Bărbat din Vatra Moldoviței, grav rănit după ce a fost târât de propriul cal speriat de fulgere
Un bărbat în vârstă de 54 de ani, din satul Ciumârna, comuna Vatra (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
„Drumul spre casă” revine la DIVA cu ultimul sezon Din 19 iulie, diversele generații
Pregătiți-vă să vă întoarceți în trecut: DIVA anunță premiera (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
Peste patru metri cubi de lemn transportați fără acte, descoperiți la Broșteni
Un transport de material lemnos cu nereguli în documentele de (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
Permis britanic fals, cumpărat cu 6.000 de euro. Șoferul a fost prins de polițiști pe DN 17, la Șcheia
Un bărbat este cercetat penal după ce a fost depistat de (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
Peste 17 milioane de pasageri au trecut prin Otopeni în 2025. Vola.ro: „5 lucruri de care românii trebuie să țină cont atunci când călătoresc vara aceasta”
• Aeroportul Henri Coandă a depășit pentru prima dată pragul de 17 (…)
[Suceava News] - 15/07/2026
[Toate articolele din: Suceava News +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY