MAE confirmă. Doi români, unul mort și altul rănit, se află printre victimele incendiului în clădirea OXY din Bruxelles
[Ştirile ProTv] 15/07/2026
M.A.E. a confirmat informațiile prezentate inițial de Știrile Pro TV în baza unor surse, potrivit cărora doi români se află printre victimele incendiului care s-a produs marți în Bruxelles, într-o clădire rezidenţială aflată în curs de renovare.
Alte articole din Ştirile ProTv
Ministrul interimar al Sănătății, Cseke Attila, a declarat că UDMR (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
Atunci când cumpărăm zahăr cu aromă de vanilie, de cele mai multe (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
Administraţia preşedintelui american Donald Trump a informat (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
Fostul mare jucător Zinedine Zidane a fost numit în funcţia de (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
Cabinetul de miniștri al Republicii Moldova a decis, într-o (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
Armata finlandeză a anunţat marţi că a închis parţial spaţiul (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
Greva din Sănătate a avut un efect de boomerang împotriva (…)
[Ştirile ProTv] - 28/07/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY