Rabla Auto 2026 începe pe 20 iulie. Înscrierile se fac online, iar ecotichetul ajunge până la 18.500 de lei

[Spot] 15/07/2026

Administrația Fondului pentru Mediu (AFM) a anunțat că sesiunea de înscriere pentru persoanele fizice în cadrul Programului Rabla Auto 2026 va începe pe 20 iulie 2026, la ora 10:00. Înscrierile se vor realiza exclusiv online, prin aplicația informatică pusă la dispoziție de instituție. (…)


    Trimite Email

Alte articole din Spot

Senatul SUA „îndulcește” tarifele pentru cumpărătorii de petrol și gaze din Rusia
Senatorii americani au prezentat o versiune modificată a (…)
[Spot] - 15/07/2026
Incidente după eliminarea Franței de la Cupa Mondială: Peste 100 de persoane reținute
Eliminarea Franței din Cupa Mondială a fost urmată de incidente la (…)
[Spot] - 15/07/2026
Ziua 1603 20 de nave rusești lovite în Marea Neagră. Peste 340 de drone spre Moscova. În cât timp ajunge racheta la Kiev
În ziua 1603 de război continuă atacurile Ucrainei asupra „flotei (…)
[Spot] - 15/07/2026
Revine canicula, cu 37 de grade la umbră și nopți tropicale. Furtunile lovesc mai multe regiuni
Canicula revine în toată țara, cu temperaturi care vor ajunge până (…)
[Spot] - 15/07/2026
FCSB a primit răspunsul după ce l-a ofertat pe Aymen Boutoutaou
FCSB a primit răspunsul după ce l-a ofertat pe fotbalistul francez (…)
[Spot] - 15/07/2026
Mii de tineri germani cer scutirea de serviciul militar, în timp ce Berlinul încearcă să consolideze armata
Numărul tinerilor care solicită statutul de obiector de conștiință (…)
[Spot] - 15/07/2026
Germania vrea să restrângă accesul cetățenilor și al presei la informațiile publice. Risc major pentru transparență
Guvernul german vrea să restrângă drastic dreptul de acces la (…)
[Spot] - 15/07/2026


[Toate articolele din: Spot +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY