Crin Antonescu, verdict dur după negocierile fără rezultat de la Cotroceni: A fost o întâlnire de familie, cu liderii unei coaliții eșuate
[Realitatea] 13/07/2026
Fostul lider PNL și candidat la președinție, Crin Antonescu, consideră că Nicușor Dan s-a blocat în demersul de a găsi o rezolvare a crizei guvernamentale pentru că ar ține morțiș la o serie de condiții irealizabile. În exclusivitate la Realitatea Plus, Antonescu a lansat un mesaj (…)
Alte articole din Realitatea
Dan Dungaciu spune de ce AUR nu intră la guvernare și susține că alegerile anticipate devin „cea mai puțin proastă soluție”
Prim-vicepreședintele AUR, Dan Dungaciu, a declarat la Realitatea (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
Ce a propus UDMR la consultările de la Cotroceni. Kelemen Hunor: „A fost o atmosferă zen, ca să zic așa”
Președintele UDMR, Kelemen Hunor, a informat luni că a propus, la (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
Daniel Zamfir îi cere lui Traian Băsescu să rupă tăcerea despre Siegfried Mureșan. „Din brațele cui a ajuns în brațele domniei sale?”
Nominalizarea europarlamentarului Siegfried Mureșan pentru funcția (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
Sectorul 2 vrea să deconteze fertilizarea in vitro: sprijin de până la 20.000 lei pentru fiecare beneficiar
Consiliul Local Sector 2 va dezbate marţi, în şedinţă (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
Tomac, mesaj clar de la Cotroceni: „Anticipatele nu sunt pe agenda președintelui”
Consilierul prezidențial Eugen Tomac a declarat că organizarea de (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
Mesaj dur de la Cotroceni după atacurile hackerilor ruși. Nicușor Dan spune că România nu va tolera astfel de acțiuni
România condamnă ferm activitățile cibernetice ostile desfășurate (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
Gianina Șerban (deputat AUR): „Ce viitor mai poate avea România dacă, an de an, tot mai puțini români devin părinți și tot mai multe sate rămân doar niște amintiri?”
Deputatul AUR Gianina Șerban trage un semnal de alarmă privind (…)
[Realitatea] - 13/07/2026
[Toate articolele din: Realitatea +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY