Balenciaga Couture FW26: primul capitol semnat de Pierpaolo Piccioli
[ELLE] 10/07/2026
Primul show couture semnat de Pierpaolo Piccioli pentru Balenciaga a fost, fără doar și poate, unul dintre cele mai așteptate momente ale sezonului. După plecarea lui Demna, miza nu era schimbarea identității casei, ci felul în care noul director de creație avea să-și construiască (…)
Alte articole din ELLE
Conflictul juridic dintre chef Sorin Bontea și Antena TV Group (…)
[ELLE] - 10/07/2026
Andreea Popescu este foarte activă pe rețelele de socializare și (…)
[ELLE] - 10/07/2026
Prințesa Iman a Iordaniei, în vârstă de 29 de ani, și soțul său, (…)
[ELLE] - 10/07/2026
Dana Rogoz și soțul ei, Radu Dragomir, au împlinit 14 ani de când (…)
[ELLE] - 10/07/2026
ELLE: Un al patrulea volum de poezie pentru tine – ce loc simți că (…)
[ELLE] - 10/07/2026
Ce este lumea Chanel? Ei bine, este cea pe care Gabrielle Chanel a (…)
[ELLE] - 10/07/2026
După aproape un deceniu de lupte epuizante în instanță, Corina (…)
[ELLE] - 10/07/2026
[Toate articolele din: ELLE +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY