E.S. Adrian Zuckerman, pentru DC News: Deciziile de management ale Nuclearelectrica pot reprezenta un risc de securitate națională
[DCNews] 8/07/2026
E.S. Adrian Zuckerman, ambasador al Statelor Unite ale Americii în România între 2019 și 2021, a scris un editorial pentru DC News în care precizează că România riscă să piardă una dintre cele mai importante oportunități din sectorul energetic din cauza unor decizii de management.
Alte articole din DCNews
Prima demitere în cazul azilelor lui Viorel Paşca. Ministrul (…)
[DCNews] - 8/07/2026
Regele Charles marchează o premieră în familia regală printr o (…)
[DCNews] - 8/07/2026
Maşinile hibrid second-hand din România au kilometrajul dat (…)
[DCNews] - 8/07/2026
Maşinile hibrid second-hand din România au kilometrajul dat (…)
[DCNews] - 8/07/2026
Summitul NATO marchează unul dintre cele mai importante momente (…)
[DCNews] - 8/07/2026
Un bărbat cu dublă cetăţenie, română şi moldovenească, a fost (…)
[DCNews] - 8/07/2026
H.E. Adrian Zuckerman, the United States Ambassador to Romania (…)
[DCNews] - 8/07/2026
[Toate articolele din: DCNews +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY