Femeie atacată din senin, în plină stradă, de un tânăr în Giurgiu. A lovit-o cu pumnii şi picioarele

[Observator] 7/07/2026

Un tânăr de 28 de ani din Giurgiu este suspectat că a lovit o femeie cu pumnii și picioarele. Aceasta se deplasa pe stradă când agresorul a venit asupra ei. Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Giurgiu informează că bărbatul a fost reținut de polițiști, potrivit Agerpres.


    Trimite Email

Alte articole din Observator

Copil de 4 ani găsit mort în casă. Acuzată de omor, mama este suspectă acum şi de canibalism
Moartea unui copil de patru ani, găsit mort în casă în Wyong, (…)
[Observator] - 7/07/2026
Sportivii care au imitat "dansul lui Trump", pentru a-l susţine sau ironiza pe preşedintele american
Echipa națională a Belgiei a imitat pe teren celebrul dans al lui (…)
[Observator] - 7/07/2026
Oliver Kahn sugerează ironic să se „rejoace finala împotriva Braziliei” de la Cupa Mondială din 2002
Anularea suspendării lui Folarin Balogun pentru meciul din (…)
[Observator] - 7/07/2026
Cum ar lupta Europa cu Rusia fără America. "E singura modalitate de a salva NATO"
Summitul NATO de la Ankara are loc într-un moment în care statele (…)
[Observator] - 7/07/2026
Telefonul și stresul le fură somnul adolescenţilor: "Am seri în care dorm 3 ore, în alte seri dorm 10"
Adolescenții sunt cea mai obosită generație. Pentru tot mai mulți (…)
[Observator] - 7/07/2026
Liceul cu 5 elevi de 10 la BAC din aceeaşi clasă. Diriginta lor, Gabriela Şerbu
Chiar dacă la Evaluarea Naţională rezultatele n-au fost la fel de (…)
[Observator] - 7/07/2026
(P) Sute de medici au pedalat pentru o cauză nobilă
În cadrul celui de-al 25-lea Congres Național de Dermatologie, (…)
[Observator] - 7/07/2026


[Toate articolele din: Observator +++]

|  Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact   |  Trimite Email

ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră

Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.

Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY