Ilie Bolojan: „Parlamentul va fi convocat în sesiuni extraordinare”
[Gazeta de Sud] 7/07/2026
Premierul interimar Ilie Bolojan a anunțat, marți, că absorbția fondurilor din Planul Național de Redresare și Reziliență (PNRR) reprezintă „cel mai important proiect pentru România” în lunile iulie și august. Potrivit acestuia, România mai are de atras peste 4,5 miliarde de euro sub (…)
Alte articole din Gazeta de Sud
Ministerul Educației a anunţat că Bucureștiul a înregistrat cele (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
Consiliul local din Terrasse-Vaudreuil, o localitate aflată la (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
Două explozii s-au produs marți la Damasc, în momentul în care (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
Autoritățile franceze au decorat luni 16 polițiști români (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
Miriam Bulgaru s-a calificat, luni, în optimile de finală ale (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
România se află pe primul loc în clasamentul statelor membre UE (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
Ministerul Muncii, Familiei, Tineretului şi Solidarităţii Sociale (…)
[Gazeta de Sud] - 7/07/2026
[Toate articolele din: Gazeta de Sud +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY