Femeia suspectată de atentatul cu bombă din Monaco, găsită moartă lângă Kiev. Suspecții sunt membri ai serviciilor secrete ucrainene
[Gândul] 7/07/2026
Trupul Anastasiei Berezovskaia, principalul suspect în tentativa de asasinat de la Monaco asupra omului de afaceri ucrainean Vadim Iermolaiev, a fost descoperit îngropat lângă Kiev, relatează Ukrainskaia Pravda. Trupul femeii a fost descoperit luni seara, în jurul orei 23:00, în (…)
Alte articole din Gândul
Parlamentul European a adoptat azi, prin votul asupra raportului (…)
[Gândul] - 7/07/2026
Fostul președinte iranian, Mahmoud Ahmadinejad, despre care s-a (…)
[Gândul] - 7/07/2026
Moneda naţională s-a depreciat astăzi, în raport cu euro. Banca (…)
[Gândul] - 7/07/2026
Mark Rutte, secretarul general al NATO, s-a întâlnit luna trecută (…)
[Gândul] - 7/07/2026
Fiul lui Adrian Veștea a reușit să promoveze examenul de (…)
[Gândul] - 7/07/2026
Ministrul interimar al Apărării, Radu Miruță, a declarat, marți, (…)
[Gândul] - 7/07/2026
CFR transmite că doi adolescenți și-au pus, luni, viețile în (…)
[Gândul] - 7/07/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY