Muzeu jefuit în regiunea franceză Alsacia. Au fost furate 20 de bijuterii, cu pierderi de „câteva milioane” de euro
[Mediafax] 5/07/2026
Muzeul Lalique din Wingen-sur-Moder, regiunea franceză Alsacia, a fost jefuit duminică, potrivit AFP. Incidentul a avut loc în jurul orei 6 dimineața, ora locală. „În jur de douăzeci de bijuterii au fost furate” În total, „în jur de douăzeci de bijuterii au fost furate. Valoarea (…)
Alte articole din Mediafax
Berbec Un sentiment puternic de stabilitate te înconjoară. (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
Duminică, a izbucnit un conflict politic de proporții în Polonia, (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
Este una dintre cele mai puțin vizitate destinații din Europa, (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
UPDATE: Etapa de luni va fi „adaptată” și „fără spectatori” În (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
Donald Trump a fost surprins făcându-și cu mâna către un ecran, în (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
Multe gospodării fac tot posibilul pentru a menține răcoarea în (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
Pierderea auzului netratată este acum considerată cel mai (…)
[Mediafax] - 5/07/2026
[Toate articolele din: Mediafax +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY