România, învinsă de Chile cu 48-31, la debutul în Cupa Națiunilor la rugby
[Spot] 5/07/2026
Naționala de rugby a României a fost învinsă de Chile, cu scorul de 48-31 (27-17), sâmbătă, a debutul său în în Cupa Națiunilor, pe Estadio Nacional Julio Martinez Pradanos din Santiago de Chile. ”Stejarii” au fost conduși permanent de echipa sud-americană, s-au apropiat de mai multe (…)
Alte articole din Spot
Un fost terminal al aeroportului John F. Kennedy (JFK) din New (…)
[Spot] - 5/07/2026
Ministrul german al Apărării Boris Pistorius dorește să împiedice (…)
[Spot] - 5/07/2026
Sorana Cîrstea a avut o primă reacție după meciul dramatic pierdut (…)
[Spot] - 5/07/2026
Zeci de mii de persoane s-au adunat sâmbătă, la Tirana, în cea mai (…)
[Spot] - 5/07/2026
Echipa națională a Franței a devenit a doua formație calificată în (…)
[Spot] - 5/07/2026
Sorana Cîrstea a fost învinsă dramatic de către Linda Noskova din (…)
[Spot] - 5/07/2026
Un avion al companiei Delta Air Lines care a sosit sâmbătă seara (…)
[Spot] - 5/07/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY