Consumul de cafea poate reduce riscul de boli grave ale ficatului, arată un studiu
[Gândul] 4/07/2026
Consumul de cafea este asociat cu riscuri mai mici de ciroză, cancer hepatic și deces cauzat de boli ale ficatului, a descoperit un nou studiu. Un consum mai mare de cafea, chiar și decofeinizată, este legat de un risc mai scăzut de boli hepatice, potrivit unui nou studiu. (…)
Alte articole din Gândul
Nicușor Dan s-a comportat ca un președințe părtinitor, nu ca un (…)
[Gândul] - 4/07/2026
Președintele ucrainean Volodimir Zelenski a respins, sâmbătă, (…)
[Gândul] - 4/07/2026
Fostul mare portar al naționalei României, Rică Răducanu, în (…)
[Gândul] - 4/07/2026
PNL ar putea acorda un vot de învestitură unui guvern condus de (…)
[Gândul] - 4/07/2026
Un patron din Neamț a pierdut aproape 32.000 de lei după ce a fost (…)
[Gândul] - 4/07/2026
Prețurile carburanților ar putea rămâne ridicate până în toamnă, (…)
[Gândul] - 4/07/2026
Două persoane au fost arestate de poliţiştii şi procurorii (…)
[Gândul] - 4/07/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY