Viorel Cataramă: Căderea României în „junk” va reteza un cap – al lui Nicușor ori Bolojan
[Ecopolitic] 4/07/2026
”În momentul cînd se ajunge la o criză care ia o dimensiune foarte mare, se caută un țap ispășitor”, a declarat liberalul Viorel Cataramă la Realitatea Plus. Bătălia pentru supraviețuire politică se dă între Ilie Bolojan și Nicușor Dan, iar momentul cînd se va decide e cel în care, (…)
Alte articole din Ecopolitic
Marcel Ciolacu a comparat cazul azilelor din Bihor cu scandalul (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
Metropola rusă Sankt Petersburg, inclusiv portul de la Marea (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
Administraţia Naţională de Meteorologie a emis, sâmbătă, o (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
„Aseară, într-o emisiune atent aranjată la Televiziunea Națională, (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
Luni, începând cu ora 18:00, la The PUB Universității din (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
Agenția Municipală pentru Ocuparea Forței de Muncă București (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
Marius Budăi, fost ministru al Muncii și deputat PSD, lansat (…)
[Ecopolitic] - 4/07/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY