Furtunile au făcut ravagii în România: peste 200 de dosare de daună, Bucureștiul în top
[Jurnalul National] 3/07/2026
Furtunile violente care au lovit România la mijlocul acestei săptămâni au lăsat în urmă pagube semnificative în zeci de județe, cu cele mai afectate zone în București și Ilfov. Potrivit OMNIASIG Vienna Insurance Group, până la momentul raportării au fost înregistrate 205 dosare de (…)
Alte articole din Jurnalul National
Belgia a înregistrat o creștere cu 39% a numărului de decese în (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
Tribunalul Ilfov a publicat motivarea deciziei prin care a (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
Rata de participare la ultima probă scrisă a examenului de (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
Ministerul Finanțelor a lansat vineri, 3 iulie, o nouă ediție a (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
Jucătoarea română de tenis Sorana Cîrstea (locul 18 WTA) s-a (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
Administrația Națională de Meteorologie a emis mai multe (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
Președintele ucrainean Volodimir Zelenski l-a amenințat pe liderul (…)
[Jurnalul National] - 3/07/2026
[Toate articolele din: Jurnalul National +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY