Şoferii cu maşinile distruse de furtună şi fără CASCO intră în lupta pentru bani. Ce trebuie să demonstreze
[Observator] 2/07/2026
Chiar dacă furtuna care a măturat totul în calea ei a trecut, noi am rămas cu pagubele. Pentru sute de oameni începe acum lupta pentru a primi bani pentru reparaţiile provocate de vijelie. Doar în Capitală şi în judeţul Ilfov pompierii au fost chemaţi de peste trei mii de oameni, care (…)
Alte articole din Observator
România s-a clasat pe locul I pe naţiuni, cu cinci medalii de aur (…)
[Observator] - 2/07/2026
A venit vara, ne-a venit şi cheful de renovări. Cine visează la o (…)
[Observator] - 2/07/2026
Viorel Paşca, deţinătorul azilelor ilegale din Bihor, acuzat de (…)
[Observator] - 2/07/2026
Plouă afară, plouă şi în sufragerie într-un apartament nou (…)
[Observator] - 2/07/2026
Un bărbat monitorizat cu brăţară electronică este cercetat de (…)
[Observator] - 2/07/2026
O noapte sub cerul liber, liniștea pădurii și diminețile petrecute (…)
[Observator] - 2/07/2026
Când te apucă foamea la mare, nu mai stai să cauți fața de masă! (…)
[Observator] - 2/07/2026
[Toate articolele din: Observator +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY