Un rechin de patru metri a fost găsit eșuat pe o plajă din Italia. Din ce specie face parte și de ce apariția sa i-a uimit pe biologi
[Gândul] 2/07/2026
Un rechin din specia „cap-plat” (rechinul cu șase branhii), lung de aproximativ 4 metri, a fost găsit fără suflare, blocat între stânci, pe o plajă din Follonica, Toscana, relatează Sky News. Sursă video: Instagram/ Massimiliano Palmieri Exemplarul, lung de aproximativ patru metri și (…)
Alte articole din Gândul
Un nou studiu al ADN-ului celor doi membri ai familiei Medici din (…)
[Gândul] - 2/07/2026
Președintele reales al PNL, Ilie Bolojan, racolează noi membri, (…)
[Gândul] - 2/07/2026
Premierul demis Ilie Bolojan afirmă, joi, după semnarea (…)
[Gândul] - 2/07/2026
Iranul se pregătește pentru cea mai amplă înmormântare de stat din (…)
[Gândul] - 2/07/2026
Consilierul local al Sectorului 5 Mihai Ionescu a publicat o (…)
[Gândul] - 2/07/2026
Procurorii din Germania au pus oficial sub acuzare un cetățean (…)
[Gândul] - 2/07/2026
Google a pierdut procesul îndelungat cu Uniunea Europeană după ce (…)
[Gândul] - 2/07/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY