Percheziții în dosarul „azilelor groazei” din Bihor. Mii de euro și sute de cărți de identitate, ridicate de DIICOT din casa lui Viorel Pașca
[Gândul] 1/07/2026
Procurorii DIICOT au descins acasă la Viorel Pașca, liderul grupării vizat în dosarul „azilelor groazei” din Bihor. Autoritățile au confiscat importante sume de bani, lei și valută, precum și peste 200 de carduri bancare, sute de cărți de identitate și prescripții de medicamente. În (…)
Alte articole din Gândul
Edilul Ciprian Ciucu a dat vina pe sistemul administrativ din (…)
[Gândul] - 1/07/2026
Discurile fizice pentru PlayStation vor deveni istorie, la fel cum (…)
[Gândul] - 1/07/2026
Este al treilea an în care Sistemul Național Antigrindină este (…)
[Gândul] - 1/07/2026
Femeile din secolul 21 nu mai simt nevoia să-și pună verigheta sub (…)
[Gândul] - 1/07/2026
Top rușinos pentru România. O diplomă universitară rămâne un (…)
[Gândul] - 1/07/2026
Senatorul Dorin Silviu Petrea, ales pe listele SOS România în 2024 (…)
[Gândul] - 1/07/2026
Viorica Dăncilă a criticat dur măsurile de austeritate impuse de (…)
[Gândul] - 1/07/2026
[Toate articolele din: Gândul +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY