Un marocan va fi expulzat din România. SRI: Era într-un stadiu avansat de radicalizare
[Spot] 1/07/2026
Un cetățean marocan a fost declarat indezirabil în România pentru următorii 10 ani, după ce SRI a sesizat că se afla într-un stadiu avansat de radicalizare și promova ideologia unor organizații teroriste, influențând inclusiv persoane din România. Curtea de Apel București a dispus (…)
Alte articole din Spot
Atacurile recente cu drone în zona Moscovei dezvăluie o strategie (…)
[Spot] - 1/07/2026
Un credit online poate fi o soluție rapidă atunci când ai o (…)
[Spot] - 1/07/2026
Un incendiu a izbucnit, miercuri, în stația de metrou (…)
[Spot] - 1/07/2026
În entuziasmul planificării unei vacanțe mult așteptate ne (…)
[Spot] - 1/07/2026
Lumea basmului românesc prinde viață pe marile ecrane într-un mod (…)
[Spot] - 1/07/2026
Când Primăria Sectorului 1 era convinsă că, de la 1 iulie, va (…)
[Spot] - 1/07/2026
Ploaia torențială care a inundat mare parte din București, în (…)
[Spot] - 1/07/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY