Prioritățile de cooperare dintre Guvernul Republicii Moldova și Banca Mondială, discutate de premierul Alexandru Munteanu și directorul regional, Robert Saum
[Ecopolitic] 30/06/2026
Programele implementate în Republica Moldova cu susținerea Băncii Mondiale, precum și prioritățile de reformă în contextul procesului de integrare europeană a țării, au fost discutate la întrevederea prim-ministrului Alexandru Munteanu cu directorul regional al Băncii Mondiale pentru (…)
Alte articole din Ecopolitic
Fostul ministru PSD al Sănătății, Alexandru Rogobete, lansează un (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
Fosta ministră Elena Udrea a publicat marți un mesaj virulent pe (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
Avocatul Toni Neacșu susține că Nicușor Dan refuză desemnare lui (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
Războiul declarațiilor dintre fostul premier Victor Ponta și (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
Președintele va fi pe deplin consecvent poziției sale rezervate (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
Avocatul Mihai Rapcea a trimis luni, 29 iunie 2026, un memoriu (…)
[Ecopolitic] - 30/06/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY