Marte ar putea avea o lume subterană / Noile descoperiri schimbă căutarea vieții pe Planeta Roșie
[Mediafax] 29/06/2026
O echipă internațională de cercetători susține că a identificat ceea ce ar putea fi primele peșteri carstice de pe Marte, o descoperire care deschide noi perspective în căutarea vieții pe Planeta Roșie și în pregătirea viitoarelor misiuni cu echipaj uman. Studiul, publicat în The (…)
Alte articole din Mediafax
Cercetarea, coordonată de Fritz Lipmann Institute (FLI), arată că (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
Uniunea Europeană încearcă să reducă avantajul competitiv al (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
Într-o postare pe Facebook, PSD susține că Siegfried Mureșan „nu (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
Blocul Național Sindical atrage atenția, într-o postare pe pagina (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
Carlos Alcaraz vede deja lumina de la capătul tunelului, scrie (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
În pofida criticilor repetate ale președintelui american Donald (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
„Săptămâna aceasta trebuia obligatoriu să înceapă cu desemnarea (…)
[Mediafax] - 29/06/2026
[Toate articolele din: Mediafax +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY