Președintele Israelului, Isaac Herzog, la comemorarea Pogromului de la Iași: „Antisemitismul își arată din nou chipul urât”
[G4Media] 28/06/2026
Președintele Israelului, Isaac Herzog, a participat la Iași la ceremonia dedicată comemorării a 85 de ani de la Pogromul din iunie 1941, relateză Mediafax. Evenimentul a avut loc în cadrul „Marșului Vieții”, organizat de Primăria Municipiului Iași, în colaborare cu Comunitatea Evreilor (…)
Alte articole din G4Media
Turcia a condamnat duminică recunoaşterea de către Israel a (…)
[G4Media] - 28/06/2026
Fost candidat la președinția României, pro-rusul Călin Georgescu a (…)
[G4Media] - 28/06/2026
Zborurile între Teheran şi Dubai vor fi reluate luni, a anunţat (…)
[G4Media] - 28/06/2026
Aproape 5.000 de apeluri au fost primite la nivelul Serviciului de (…)
[G4Media] - 28/06/2026
Lider al deputaților UDMR, Csoma Botond a spus duminică într-o (…)
[G4Media] - 28/06/2026
Autorităţile irakiene au arestat duminică 47 de oficiali, între (…)
[G4Media] - 28/06/2026
David Popovici, campionul olimpic, mondial şi european, a câștigat (…)
[G4Media] - 28/06/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY