O singură româncă va evolua luni la Wimbledon. Programul și orele de start
[Spot] 28/06/2026
Al treilea turneu de Mare Șlem al anului, Wimbledon, va începe de luni pe iarba de la All England Club și acolo avem pe tabloul principal feminin patru sportive din România. Iar Jaqueline Cristian, 38 WTA la 28 de ani, va fi singura care va și deschide balul luni, având posibilitatea (…)
Alte articole din Spot
La aproape trei ani de la rebeliunea eșuată a lui Evgheni (…)
[Spot] - 28/06/2026
Pilotul britanic George Russell (Mercedes) va porni din pole (…)
[Spot] - 28/06/2026
Șahul românesc continuă să producă talente remarcabile, iar în (…)
[Spot] - 28/06/2026
Valul de căldură care a lovit vestul Europei continuă să producă (…)
[Spot] - 28/06/2026
Cristi Chivu a cucerit titlul în Serie A la doar primul său sezon (…)
[Spot] - 28/06/2026
La mai bine de 72 de ore după cutremurele devastatoare care au (…)
[Spot] - 28/06/2026
David Popovici, multiplul campion european, mondial și olimpic la (…)
[Spot] - 28/06/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY