Social-democratul Rogobete, invitație pentru Bolojan: „Haideți cu mine într-un spital, la patul bolnavului nu există propagandă”
[G4Media] 27/06/2026
Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete (PSD) i-a transmis sâmbătă un nou mesaj premierului demis Ilie Bolojan, pe care îl invită să meargă împreună într-un spital. „Domnule Bolojan, am o invitație pentru dumneavoastră. Haideți cu mine. Doar noi doi. Nu la Palatul Victoria. Nu (…)
Alte articole din G4Media
Ministrul interimar al Afecerilor Externe, Oana Țoiu anunță că în (…)
[G4Media] - 27/06/2026
Bilanţul deceselor în urma dublului cutremur devastator care a (…)
[G4Media] - 27/06/2026
Soţul Eugeniei Roccella, ministrul italian al Familiei, este dat (…)
[G4Media] - 27/06/2026
Sute de persoane au participat la marșul Ziua Drapelului Naţional, (…)
[G4Media] - 27/06/2026
Extremista pro-rusă Diana Șoșoacă, lidera partidului SOS și (…)
[G4Media] - 27/06/2026
David Popovici a câștigat, sâmbătă seară, medalia de aur în proba (…)
[G4Media] - 27/06/2026
Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, a anunțat sâmbătă că va (…)
[G4Media] - 27/06/2026
[Toate articolele din: G4Media +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY