Preşedintele Nicuşor Dan îl va primi luni, la Palatul Cotroceni, pe preşedintele Statului Israel, Isaac Herzog
[Ecopolitic] 27/06/2026
Preşedintele Nicuşor Dan îl va primi luni, la Palatul Cotroceni, pe preşedintele Statului Israel, Isaac Herzog, cu ocazia vizitei oficiale pe care acesta o efectuează în România, la invitaţia şefului statului român. Vizita are loc şi în contextul participării preşedintelui israelian la (…)
Alte articole din Ecopolitic
Debut fără succes pentru procesul de valorificare a Șantierului (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
Primul traseu montan accesibilizat pentru persoane cu deficiențe (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
Ministerul Sănătății solicită sâmbătă activarea planurilor de (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
„Joi, 23 aprilie 2026, s-a petrecut în istoria post-decembristă a (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
Deputatul PNL Ionuț Stroe, unul dintre cei care au contestat în (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
O licitație importantă, parte a proiectului de modernizare a Gării (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
Ministerul Sănătății solicită sâmbătă activarea planurilor de (…)
[Ecopolitic] - 27/06/2026
[Toate articolele din: Ecopolitic +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY