Un mort și 13 răniți în urma impactului avionului de mici dimensiuni cu cea mai înaltă clădire din Beijing
[Ştirile ProTv] 27/06/2026
Pilotul avionului de mici dimensiuni care a intrat într-un zgârie-nori, vineri, la Beijing, a murit, iar alte 13 persoane au fost rănite, anunţă sâmbătă autorităţile chineze, relatează The Associated Press.
Alte articole din Ştirile ProTv
Întreținerea piscinei nu trebuie să fie complicată. Trebuie să (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
Președintele ucrainean Volodimir Zelenski a declarat că Ucraina a (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
Olguta Vasilescu a explicat că voturile obținute de Adrian Veștea (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
Un petrolier a fost lovit de un proiectil neidentificat în (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
Fie că îți dorești aventuri pline de adrenalină alături de (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
Nivelul de stres poate fi mai ridicat decât de obicei în perioada (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
Simona Bucura-Oprescu, deputat şi fost ministru al Muncii, a fost (…)
[Ştirile ProTv] - 27/06/2026
[Toate articolele din: Ştirile ProTv +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY