Vacanță cu peripeții pentru un medic român! A fost mușcat de un pește-iepure, în timp ce se afla pe plajă în Grecia
[WowBiz] 26/06/2026
Turiștii care și-au programat o vacanță în Grecia sunt speriați de peștele-iepure, care a făcut recent și prima victimă de origine română. Este vorba despre un medic care se află în prima zi pe Skiathos. Totuși, vietățile marine au mai fost observate și în alte zone. Un medic român a (…)
Alte articole din WowBiz
Într-un interviu exclusiv acordat pentru WOWbiz, fostul model a (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
Invitată în emisiunea „Online Story by Cornelia Ionescu”, (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
Cătălin Botezatu a fost prezent la un eveniment monden de vară, (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
Brigitte Pastramă a fost prezentă la un eveniment monden de vară, (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
Preşedintele Nicuşor Dan anunţă, vineri seara, după discuţia cu (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
Clipe de coșmar pentru Ricardo Grigore, fostul fundaș de la Dinamo (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
În casa unei familii cu copii, joaca bună nu înseamnă doar (…)
[WowBiz] - 26/06/2026
[Toate articolele din: WowBiz +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY