Bolojan, după discuțiile de la Cotroceni: PNL nu blochează. Grindeanu vrea un cec în alb. Ne-am mai fript
[Spot] 26/06/2026
Președintele PNL, Ilie Bolojan, afirmă că liberalii nu vor accepta să îl susțină necondiționat pe Sorin Grindeanu pentru funcția de premier și susține că liderul PSD ar fi cerut, practic, „un cec în alb”. Reacția vine după discuțiile de vineri seară de la Palatul Cotroceni, unde (…)
Alte articole din Spot
Două țări de pe flancul estic al NATO avertizează că Rusia ar (…)
[Spot] - 26/06/2026
Firmele care angajează elevi sau studenți pe perioada vacanței pot (…)
[Spot] - 26/06/2026
Președintele american Donald Trump a amenințat, vineri, că Statele (…)
[Spot] - 26/06/2026
FCSB a mers în cantonamentul din Olanda fără Florin Tănase (31 de (…)
[Spot] - 26/06/2026
PNL își menține propunerea ca Siegfried Mureșan să fie premier și (…)
[Spot] - 26/06/2026
Horoscop de weekend pentru zilele de 27 si 28 iunie 2026. The post (…)
[Spot] - 26/06/2026
Metro, Lidl și Kaufland retrag de la comercializare un tip de (…)
[Spot] - 26/06/2026
[Toate articolele din: Spot +++]
| Adăugarea sau scoaterea conținutului dvs | Contact
|
ZIAR.COM : știri libere | știri tv live și știri de ultima oră
Ziar.com indexează publicații diverse, ziare și reviste cu poziții diferite, existente independent online. Ideile și comentariile exprimate în aceste articole nu reflectează opiniile Ziar.com și nu pot fi imputate acestuia. Pentru orice informație complementară sau reclamație cu privire la conținut, consultați direct ziarele relevante – sursa este întotdeauna indicată, cu un link spre articolul de origină.
Publicare, realizare si gazduire web : DIRECTWAY. Toate drepturile rezervate, reproducerea interzisa - Copyright © 1996-2026 DIRECTWAY